פינוי בינוי

מוסינזון 1 תל אביב יפו

סטטוס: בתכנון

היקף: 7 דירות קיימות, הוספת 2 חדשות

צפי אכלוס: ינואר 2025

אזור: הצפון החדש

אדריכל: החדר

סטטוס: בתכנון

היקף: 7 דירות קיימות, הוספת 2 חדשות

צפי אכלוס: ינואר 2025

אזור: הצפון החדש

אדריכל: החדר

מיקום שמזמין אתכם לחיות בלוקיישן הנחשק ביותר בצפון הישן, ברחוב צידי, קטן ושקט המסתתר מאחורי נקודת המפגש המרגשת שבין אבן גבירול וז’בוטינסקי. מרחק כמה צעדים מהברים הכי מסעירים בעיר, מוסדות קולינריה ותרבות, מתחם באזל השיקי, כיכר המדינה כיכר רבין הסואנת, פארק הירקון והשדרות החוצות את דיזנגוף ובן יהודה בדרך אל חופי הים המטופחים, הנמלים והטיילת.
מוסינזון 5 שוכן ברחוב ציורי וירוק הטובל בין צמרות עצים וחצרות רחבות ידיים, ומבטא באופן המקסימלי את הקסם של הצפון הישן, על סגנון החיים האורבני היוקרתי המאפיין אותו.
בניין היוקרה האינטימי, בתכנון “החדר” אדריכלים, כולל 15 דירות המתפרשות על 7 קומות ונהנות מפרטיות מקסימלית של 2 דירות בקומה בלבד.
במבנה, המאופיין בקווים עדכניים, נקיים ומינימליסטיים, ניתן דגש רב על החיבור ההרמוני בין הפנים לחוץ. בתכנון הדירות שולבו קירות מסך אלגנטיים ומפתחים רבים, המעניקים תחושה של חלל אינסופי מאוורר ומואר, ומכניסים פנימה את צמרות העצים והנוף הפסטורלי המאפיין את הרחוב השלו. בפרויקט מוצעות דירות 3.5,4 חדרים יפהפיות הנהנות כל אחת ממרפסת שמש מרווחת הצופה אל הפסטורליה האורבנית, מתקן חניה מתקדם, מפרט פרמיום עשיר ומגוון ולא פחות מ- 3 כיווני אויר בכל דירה. בנוסף, מוצעת במוסינזון 5 דירת פנטהאוז מפוארת המשתרעת על פני קומה שלמה ומשקיפה אל 360 מעלות של תל אביביות מרגשת.

פרויקטים נוספים