תמ"א 38

פרויקטים של תמ”א 38 הינם פרויקטים מאתגרים גם לקבלן המבצע וגם לדיירים. בניגוד לבניית בניין חדש, לפרויקט תמ”א 38 היבטים רבים נוספים ורגישויות שונות שלא קיימות בפרויקטים רגילים של בניה. לכן ביעז עושים הכל כדי שגם לתמ”א שלכם יהיה בית.

יעז, שנבחרה למאגר הקבלנים המורשים של עיריית ת”א לביצוע תמ”א 38, למדה לעומק את תקנות תמ”א 38 והפכה למובילה ומומחית למיצוי מרב הפוטנציאל עבור בעלי הנכסים.

כחלק מהשותפות של יעז עם הדיירים החברה דואגת להעניק להם את המקסימום האפשרי תוך שיתוף פעולה מלא, נוכח ההבנה שבפרויקט כזה, של מס’ שנים, השותפות בפרויקט חייבת להיות מושלמת.

אנחנו דואגים  לליווי אישי ומקצועי של כל תהליך קבלת ההחלטות לקראת ביצוע הפרויקט תוך שמירה על האינטרסים של כל הצדדים, התחשבות מירבית בדיירים בשלב הבנייה תוך ביצוע איכותי ועמידה בלוחות הזמנים.

יתרון מהותי של יעז בתמ”א 38 היא העובדה שבניגוד לחברות אחרות, יעז היא גם החברה היזמית וגם הקבלן המבצע, כך שהדיירים עובדים מול גורם מקצועי אחד שמנהל ומבצע  את הפרויקט במלואו.

יעז היא חברה משפחתית ערכית, מנוסה מאד ומקצועית ביותר, חברת בוטיק המתמחה בת”א, והיתרונות של ערכי החברה באים לידי ביטוי לכל אורך התהליך. החל מהפגישה הראשונה ועד סיום הפרויקט יעז מעניקה יחס אישי אמיתי ולא רק כסיסמא, ומביאה לפרויקט חשיבה יזמית יצירתית פרי שנים של ניסיון.

יעז מביאה עימה חוסן פיננסי יוצא דופן המבטיח לדיירים שקט נפשי ובטחון מלא לכל אורך הפרויקט וידיעה ברורה שלתמ”א שלהם יש בית מקצועי ובטוח.