פינוי בינוי

מרים החשמונאית 32-34 תל אביב

סטטוס: בשיווק

היקף: 8 קומות 37 דירות

צפי אכלוס: ינואר 2026

אזור: הצפון החדש

אדריכל: אילן פיבקו

סטטוס: בשיווק

היקף: 8 קומות 37 דירות

צפי אכלוס: ינואר 2026

אזור: הצפון החדש

אדריכל: אילן פיבקו

בניין בוטיק מפואר וחדש מהיסוד, המשלב חומרי גמר עכשוויים, תכנון מודרני גמיש ומוקפד, מפרט עשיר וייחודי בסטנדרט מפנק. הבניין בן 8 קומות 37 דירות, ממוקם בסמוך לירוק של פארק הירקון. תמהיל הדירות: דירת גן של חמישה חדרים, דירות שלושה חדרים, פנטהאוזים מפנקים ודירות גג. בבניין מתוכנן חניון תת-קרקעי, גינון משותף, שתי מעליות שקטות, חלונות מבודדים ובניין העומד בתקן בניה ירוקה.

מיקום מנצח

הצפון הישן, הרובע הלוהט של תל אביב, שבו תוכלו למצוא הכול מהכול: רחובות קסומים, איכות חיים ונוחות תחבורתית. לצאת לריצה או לדיווש מהנה על האופניים בשבילי פארק הירקון הפסטורלי, לטעום ממיטב הקולינריה התל אביבית, לבקר במוסדות התרבות הכי טובים בעיר, לקפוץ לחנויות הכי מדליקות, לצאת להופעה באחד הברים בנמל, לבלות אחר צהריים במוזיאון או בגלריה לאומנות ולגלות אינספור פינות ירוקות מפתיעות. זה כל הקסם של רחובות המגורים ברובע הצפון הישן: הכול קרוב, אבל ההמולה רחוקה. בחלקו המזרחי של הצפון הישן חי לו בשקט מופתי אחד המיקומים היפים והנעימים ביותר בעיר. מרים החשמונאית 32-34 הוא בניין פינתי שנושק לרחוב יונתן הוופסי.

אדריכלות יפהפייה של האדריכל האגדי אילן פיבקו, אווירה משפחתית וקסומה, הרבה ירוק וזמן שכאילו עומד מלכת במיוחד למען דיירי הרחוב, כדי שיוכלו לעצור ולנשום עמוק. אין רחובות רבים מסוגו של רחוב מרים החשמונאית. זהו אחד הרחובות השקטים ביותר בתל אביב, אך אם תעשו כמה צעדים לכל כיוון תגיעו ישר ללב העניינים: החנויות הססגוניות של אבן גבירול ומתחם בזל ממערב; פארק הירקון ובתי הקפה התוססים של יהודה המכבי מצפון; חנויות היוקרה של כיכר המדינה מדרום; ומוסדות החינוך האיכותיים ממזרח. תוסיפו לזה את הנגישות לתחבורה ציבורית, שבעתיד הקרוב תצטרף אליה גם תחנת רכבת קלה שתהיה במרחק הליכה בלבד והקרבה הנוחה לצירי תנועה בינעירוניים ראשיים.

מרים_החשמונאית_32-34

פרויקטים נוספים