פינוי בינוי

מטמון כהן 8 תל אביב

סטטוס: בשיווק

היקף: 8 קומות 21 דירות

צפי אכלוס: מרץ 2026

אזור: כיכר המדינה

אדריכל: זית לב אדריכלים

סטטוס: בשיווק

היקף: 8 קומות 21 דירות

צפי אכלוס: מרץ 2026

אזור: כיכר המדינה

אדריכל: זית לב אדריכלים

מטמון כהן  8 ממוקם בפינה קסומה, באחד מהרחובות הצידיים הסובבים את כיכר המדינה, רחוב אינטימי וטובל בירוק, המתהדר במבנים קטנים ואינטימיים לצד אדריכלות חדשה ומרהיבה. במרחק שני צעדים מהכיכר, מבתי הקפה של אבן גבירול, ממרכזי תרבות, אמנות, קולינריה ובילוי. סמוך למרכז הספורט הקהילתי החדש בארלוזורוב, אליו תוכלו לקפוץ לשחיית בוקר, פילאטיס או אימון כושר. במרחק הליכה מתחנת הרכבת הקלה העתידית, מרכז התחבורה סבידור 2000 ונקודות היציאה מהעיר. מרחק שיוט קליל באופניים (או כל כלי דו-גלגלי אחר) מפארק הירקון, השדרות, שבילי האופניים, חופי הים, המוזיאונים וכל ההיצע המסחרר והצבעוני של העיר.

חוויית המגורים היא חלק בלתי נפרד מסגנון החיים שלכם. היא חייבת לבטא את התשוקה לעיצוב פורץ דרך, לדיטיילז הקטנים שהופכים את החוויה למושלמת, לאיכות המוקפדת העוברת כחוט השני מהחוץ אל הפנים, לשלמות עד הפרט האחרון. כדי לתת את המענה המדויק, המשלב באופן הרמוני את חוויית המגורים האולטימטיבית עם הלייפסטייל האישי שלכם, חברו יחדיו טובי אנשי המקצוע בתחומי התכנון והאדריכלות. שיתוף הפעולה המדוקדק הניב יצירה מרהיבה בעלת אימפקט עוצר נשימה, החל מהמעטפת החיצונית, אשר תוכננה בשיתוף אדריכלי נוף ואגרונומים, דרך החללים הציבוריים, החניון התת-קרקעי המפואר, הלובי והמעליות, הלובאים הקומתיים ועד הדירות. בתכנון הדירות ניתן דגש על חללים פונקציונליים, מרווחים ומוארים המבטאים באופן המדויק ביותר את סגנון החיים שאתם מבקשים לעצמכם.

בבניין בן 8 הקומות ממתינות לכם דירות בנות שלושה וארבעה חדרים ודירות פנטהאוז מפוארות. כל הדירות נהנות מחניה תת-קרקעית קונבנציונלית, מרפסת בעיצוב אדריכל נוף ומפרט פרמיום בסטנדרט יוצא דופן העונה על השאיפות הגבוהות ביותר שלכם.

מטמון הכהן 8

פרויקטים נוספים