התחדשות עירונית

מצוקת הדיור בארץ עקב הגידול הדמוגרפי המואץ והיקף הקרקעות ההולך ומצטמצם, הובילו לתנופה בתחום ההתחדשות העירונית למגוון פרויקטים של תמ”א 38 ופינוי בינוי ברחבי הארץ.

עיריית תל אביב רואה בתכניות פינוי בינוי פתרון אופטימלי למצוקת הדיור. לכן, העירייה קבעה בתכנית המתאר שלה, כי כרבע משטחי המגורים בעיר יוקצו להתחדשות עירונית הכוללים תמ”א 38 ופינוי בינוי.

ההכרות העמוקה ורבת השנים שלנו עם העיר הגדולה, תרמה רבות לצמיחתנו כאחת החברות המובילות בעיר תל אביב בתחום ההתחדשות העירונית. אנו מבצעים שלל פרויקטים להתחדשות ושימור בתל אביב וממוקמים בין החברות המובילות במשק ובמדדים רבים ומשמעותיים.

התחדשות עירונית כוללת פרויקטים של תמ”א 38/1 לחיזוק מבנים ותמ”א 38/2 בינוי והריסה, אותם אנו מבצעים עוד משנת 2010.
אישורה של תוכנית הרבעים בעיר תל אביב-יפו, הוא מהלך שסייע רבות לקידום פעילותנו בעיר.

הייחודיות והעוצמה של יעז נמצאת בדיוק בנקודת התורפה של תחום ההתחדשות העירונית. בתחום המתחלק לרוב לפעילות שכוללת יזמים וקבלנים נפרדים, שלעיתים גם לא התנסו בעבודה יחד לפני הפרויקט, אנו מציעים חברה אחת שהיא גם היזם וגם הקבלן, מה שמעניק לדיירים תהליך מקצועי מסונכרן ואיכותי.

כרגע אנו מקדמים למעלה מ-20 פרויקטים של התחדשות עירונית בתל אביב, ביניהם בנייני מגורים בשלבי תכנון ובניה שונים, ופרויקטים להתחדשות ושימור שכוללים בתי ספר, מרכזים קהילתיים ואתרי שימור כמו המושבה שרונה בתל אביב.

יעז נכללת במאגר הקבלנים המורשים של העירייה לביצוע תמ”א 38 ופינוי בינוי, מומלצת ומשמשת זה שנים כזכיינית בתחום ההתחדשות העירונית מטעם ‘עזרה וביצרון’ (חברת בת של עיריית תל אביב-יפו) והיא מחברות ההתחדשות העירונית המובילות בישראל לפי דירוג BDI ומדד ההתחדשות העירונית (גלובס ומדלן), עובדות המעידות על החוזקה והמוניטין של החברה, ברמת הביצוע וברמת האיתנות הפיננסית.

 

פרויקטי התחדשות עירונית שלנו

תמ"א 38

ההכרות העמוקה ורבת השנים, לצד הניסיון של יעז כחברה יזמית וקבלנית הפכו את יעז למובילה ומומחית למיצוי מרב הפוטנציאל עבור בעלי הנכסים עם למעלה מ-30 פרויקטים מאוכלסים רק בתל-אביב והסביבה.

פינוי בינוי

אחורי‭ ‬חברת‭ ‬יעז‭-‬יזמות‭ ‬ובניה‭ ‬ניסיון‭ ‬של‭ ‬עשרות‭ ‬שנים‭ ‬בייזום‭ ‬וניהול‭ ‬פרויקטים‭ ‬בתחום‭ ‬הבנייה‭,‬ אנחנו‭ ‬פועלים‬‭ ‬מול‭ ‬הדיירים‭ ‬בשקיפות‭ ‬מלאה‭ ,‬במקצועיות‭ ‬וביעילות‭ ‬ומלווה‭ ‬אותם‭ ‬בכל‭ ‬שלבי‭ ‬הפרויקט‭ ‬עד‭ ‬לתוצאה‭ ‬המושלמת‭.‬

שימור מבנים

כחברה‭ ‬עם‭ ‬קשר‭ ‬עמוק‭ ‬לעיר‭ ‬תל‭ ‬אביב‭, ‬יעז‭ ‬מוצאת‭ ‬אתגר‭ ‬ועניין‭ ‬ייחודי‭ ‬בשימור‭ ‬ההיסטוריה‭ ‬האדריכלית‭ ‬והתאמתה‭ ‬לאורח‭ ‬החיים המודרני‭,‬ שימור‭ ‬בנייני‭ ‬ציבור‭ ‬ויזום‭ ‬בנייני‭ ‬מגורים‭ ‬שנבחרו‭ ‬לשימור‭.‬