יעז היא חלק בלתי נפרד ממרקם החיים בעיר תל אביב. כחברה הממוקמת בתל אביב יש לה קשר הדוק לעיר ולמוסדות התכנון והביצוע שלה, ובזכות הניסיון והמוניטין הרב של יעז, יש לה חלק נכבד בבניין העיר ובשיפור פניה למען התושבים.

יעז היא אחת החברות היזמיות הבודדות שנבחרו ע"י "עזרה ובצרון"  - חברת בת של עיריית תל אביב - להיות אחת הזכייניות לייזום וביצוע תמ"א 38 בעיר, אחרי שעמדה בכל הקריטריונים הנדרשים.

נוסף על זאת, בעיר העברית הראשונה מבנים רבים המיועדים לשימור, ויעז היא אחת החברות המובילות בתחום, עם התמחות בשימור מבנים בתל אביב. באמצעות צוות מהנדסים מובחר בעל ניסיון רב בשימור ספציפי בעיר, שימרה יעז מבנים רבים בת"א, שחלקם מבני מגורים (אחד מהם נבחר לאחד מחמשת המבנים היפים בעיר) וחלקם מבני ציבור.

מעבר לעבודות המיוחדות והמייחדות של העיר תל אביב, פועלת יעז בתל אביב גם בביצוע עבודות קבלניות שוטפות הכוללות:

 

שיפוץ ובניית מבני ציבור  

גולת הכותרת של עבודת יעז בתל אביב, הינה ביצוע עבור העירייה, כמו גם עבור חברת "עזרה וביצרון" עבודות בנייה ושיפוץ של מבני ציבור, בתי ספר, גני ילדים, מרכזים קהילתיים ומוסדות (שחלקם גם לשימור): בית צעירות מזרחי שהפך מרכז קהילתי הכולל גני ילדים, בית הספר "בלפור", בית ספר "תיכון חדש", מבנה בכיכר ביאליק, שיקום מגדל השעון ביפו, טיילת גורדון וכמובן גם "מתחם שרונה" ועוד פרויקטים רבים בהם יעז לוקחת חלק בבניין העיר.


סלילת כבישים ובניית מדרכות

יעז מבצעת עבור העירייה פרויקטים גדולים כמו דרך נמיר, צומת הפיל, לה-גווארדיה ועוד, וגם אחראית על טיפול בתיקוני כבישים ומדרכות ברחבי העיר.


פיתוח שטחים ציבוריים ועבודות גינון  

פארק דרום, פרויקט המשתלה ועוד פרויקטים בשטחים רבים בעיר בוצעו ומבוצעים  ע"י יעז, החל משלב הפיתוח וכלה בהתקנת מתקני הכושר בפארקים השונים.


פיתוח והקמת חניונים

יעז עובדת מול "אחוזות החוף" – חברה בת של עיריית ת"א ומפתחת ומכשירה חניונים מסוגים שונים ברחבי העיר.


עבודות הריסה 

יעז מבצעת הריסות מבנים ציבוריים מסוכנים ומבני מסחר ומגורים שכבר אינם ראויים לשימוש או שנבנו ללא היתר.