יש לא מעט חברות יזמות ובניה בישראל, אבל רק מעטות מהן הן חברות בוטיק לנדל"ן

יעז יזמות ובנייה גאה להיות אחת מהחברות הבודדות האלה, חברה שהמילה איכות עוברת כחוט השני בכל אחד מהערכים שמנחים אותה. איכות מקצועית, איכות העובדים, איכות הדיוק והביצוע והאיכות של כל אחד מהפרויקטים שלנו.

יעז יזמות ובנייה היא חברה יזמית וביצועית יציבה מאד, עם ניסיון מצטבר של 47 שנה, שצמחה וגדלה עם המדינה וביצעה לא מעט פרויקטים שהם אבני דרך בתולדות ישראל.

ניסיון רב שנים 

הניסיון רב השנים, המקצועיות והאיכות הבלתי מתפשרת הובילו לכך שליעז יש סיווג קבלני ג'5, שהוא הסיווג  הגבוה ביותר בענף, חוסן כלכלי יוצא דופן, מוניטין מעולה ביזמות וביצוע, והערכה רבה בענף הבניה.

מעבר לכל אלה, החברה גם ממוקמת בין החברות המובילות במשק, לפי מדדים של BDI ו- D&B, כבר חמש שנים ברציפות.

יעז יוזמת בעצמה ומקדמת פרויקטים רבים, יש לה יכולות תכנון וביצוע גבוהות במיוחד והיא מתמחה בעבודות הנדסיות גדולות ומורכבות, פרויקטים למגורים, בשימור מבנים ועבודה מול הגופים העירוניים המופקדים על השימור ובביצוע איכותי של פרויקטים של תמ"א 38.

הייחודיות של יעז נובעת מהיותה חברה המאמינה בהבנה מקצועית עמוקה, בתהליכי עבודה מובנים ובעובדים שעבורם החברה היא "שלהם". כל אלה מציבים אותה במקום גבוה מאד במדד חברות הבניה ומקנים לה את היכולת לתת מענה מקצועי מדויק, משלב התכנון ועד הביצוע, לכל פרויקט בכל גודל.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולבחון אפשרויות לעבודה משותפת
  • מחברות ההתחדשות העירונית המובילות בישראל לפי דירוג BDI ומדד ההתחדשות העירונית (גלובס ומדלן)
  • מחברות היזמות והבניה המובילות בישראל לפי דירוג  DUN’S 100ו- BDI
  • החברה בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל (ג'5) ובעלת ניסיון של 47 שנה - עשרות בניינים מאוכלסים
  •  למעלה מ-20 פרויקטים של תמ"א 38 במרכז הארץ – בעיקר בתל אביב
  •  בין 4 החברות המורשות ומומלצות ע"י עיריית ת"א ועזרה ובצרון להתחדשות עירונית