יש לא מעט חברות יזמות ובניה בישראל, אבל רק מעטות מהן הן חברות בוטיק לנדל"ן

יעז יזמות ובנייה גאה להיות אחת מהחברות הבודדות האלה, חברה שהמילה איכות עוברת כחוט השני בכל אחד מהערכים שמנחים אותה. איכות מקצועית, איכות העובדים, איכות הדיוק והביצוע והאיכות של כל אחד מהפרויקטים שלנו.

יעז יזמות ובנייה היא חברה יזמית וביצועית יציבה מאד, עם ניסיון מצטבר של כ - 50 שנה, שצמחה וגדלה עם המדינה וביצעה פרויקטים רבים שהם אבני דרך בתולדות מדינת ישראל.

כל אנשי יעז

ניסיון רב שנים 

הניסיון רב השנים, המקצועיות והאיכות הבלתי מתפשרת הובילו לכך שליעז יש סיווג קבלני ג'5, שהוא הסיווג  הגבוה ביותר בענף, חוסן כלכלי יוצא דופן, מוניטין מעולה ביזמות וביצוע, והערכה רבה בענף הבניה.

מעבר לכל אלה, החברה גם ממוקמת בין החברות המובילות במשק, לפי מדדים של BDI ו- D&B, כבר חמש שנים ברציפות.

יעז יוזמת בעצמה ומקדמת פרויקטים רבים, יש לה יכולות תכנון וביצוע גבוהות במיוחד והיא מתמחה בעבודות הנדסיות גדולות ומורכבות, פרויקטים למגורים, בשימור מבנים ועבודה מול הגופים העירוניים המופקדים על השימור ובביצוע איכותי של פרויקטים של תמ"א 38.

גם חברה יזמית וגם חברה קבלנית

הייחודיות של יעז נובעת מהיותה חברה המאמינה בהבנה מקצועית עמוקה, בתהליכי עבודה מובנים ובעובדים שעבורם החברה היא "שלהם". כל אלה מציבים אותה במקום גבוה מאד במדד חברות הבניה ומקנים לה את היכולת לתת מענה מקצועי מדויק, משלב התכנון ועד הביצוע, לכל פרויקט בכל גודל.

התחדשות עירונית

אחד המאפיינים הבולטים שלנו, הוא ההכרות העמוקה ורבת השנים עם העיר הגדולה, ובאופן טבעי הפכה יעז לאחת החברות המובילות בעיר תל אביב בתחום ההתחדשות העירונית. אנו מבצעים שלל פרויקטים להתחדשות ושימור בתל אביב וממוקמים בין החברות המובילות במשק ובמדדים רבים ומשמעותיים.

יעז מבצעת פרויקטים להתחדשות עירונית - תמ"א 38/1 לחיזוק מבנים ותמ"א 38/2 בינוי והריסה עוד משנת 2010, ואישורה של תוכנית הרבעים בעיר תל אביב-יפו, הוא מהלך שסייע רבות לקידום פעילותנו בעיר.

 אישור והכרה ביכולותינו קיבלנו גם  מעיריית תל אביב-יפו: יעז נכללת במאגר הקבלנים המורשים של העירייה לביצוע תמ"א 38 ופינוי בינוי, מומלצת ומשמשת זה שנים כזכיינית בתחום ההתחדשות העירונית מטעם 'עזרה וביצרון' (חברת בת של עיריית תל אביב-יפו, עובדות המעידות יותר מכל על על החוזקה והמוניטין של החברה, ברמת הביצוע וברמת האיתנות הפיננסית.

לחצו כאן לעמוד הפרויקטים שלנו בתחום ההתחדשות העירונית

אנשי יעז

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולבחון אפשרויות לעבודה משותפת

 

  • מחברות ההתחדשות העירונית המובילות בישראל לפי דירוג BDI ומדד ההתחדשות העירונית (גלובס ומדלן)
  • מחברות היזמות והבניה המובילות בישראל לפי דירוג  DUN’S 100ו- BDI
  • החברה בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל (ג'5) ובעלת ניסיון של 47 שנה - עשרות בניינים מאוכלסים
  •  למעלה מ-20 פרויקטים של תמ"א 38 במרכז הארץ – בעיקר בתל אביב
  •  בין 4 החברות המורשות ומומלצות ע"י עיריית ת"א ועזרה ובצרון להתחדשות עירונית

2019